.

HAKKIMIZDA

Erbir Yapı,  Açılır Çatı Sistemleri, Açılır Cam Çatı, Açılır Kapanır Havuz Kapatma Sistemleri, Cam Çatı ve Alüminyum Doğrama & Cephe Uygulamaları, Çelik Konstrüksüyon Uygulamaları ve bu sistemlerin tasarımları konusunda hizmet vermek üzere 2003 yılında Biray BATAL ve Ertan BATAL tarafından kurulmuştur.

Mimari estetiği işlevsellikle en ideal biçimde birleştiren tasarımlara imza atan Erbir Yapı, bu tasarımları uyguladıkları mekanları daha konforlu, yaşanabilir ve uygulanacağı mekana değer katacak şekilde seçkin müşterilerinin beğenilerine sunmaktadır.

Hizmet verdikleri firmalardan gelen talep doğrultusunda, ürün ve uygulama yelpazelerini zaman içerisinde genişletmişlerdir.

Farklılığını, tasarım aşamasından itibaren projelerin bir parçası olup, mimari endişeleri  göz önünde bulundurarak çözüm üretmesinden alan ekip, konusunda en iyi olan çözüm ortakları ile birlikte çalışmalarına devam etmektedir.

Erbir Yapı, Açılır Kapanır Cam Çatı & Tavan Sistemlerimiz ile 2003 senesinden bugüne yurtiçi & yurtdışı bir çok proje referans uygulaması bulunan firmamız Siz müşterilerimize özel tasarım & çözüm öneri & ürünleri ile hizmet vermektedir.