Mayıs 14 2021 0Comment
retractable skylight

Hareketli Çatı

Hareketli Cam Tavan sistemlerimiz ve hareketli havuz sistemlerimiz yaşam ve kullanım alanınızı genişleterek 4 mevsim konfor sağlamaktadır.

Erbir Yapı, Hareketli Cam Çatı Sistemlerimizin imalatları modüler olup kurulumu ve uygulaması da kolaydır, mekanlarınıza göre kısa bir süre içerisinde ülkemiz ve dünyanın her yerinde farklı iklim şartlarına göre dizayn ve imalatları yapılarak kolayca kurulumunu sağlayabilmekteyiz.

Hareketli Cam Çatı Sistemlerimiz  Konfor Isı Cam ve Temperli + Lamine Cam özelliğinde yüksek nitelikli ve güvenlik özelliğindedir.

Hareketli Tavan Sistemleri Fonksiyoneldir.  Hareketli Çatı Sistemleri yaz ve kış aylarında kullanılabilen mekanlar yaratır.

Hareketli Cam Çatı Sistemlerimiz camın tüm estetik görüntüsü ile gökyüzü ile bütünleşmesini sağlar.

Erbir Yapı Hareketli Cam Tavan Sistemlerimizin motorları uzaktan kumada vasıtası ile açılıp kapanabilmektedir.

Hareketli Cam Çatı & Tavan sistemlerimiz, uzaktan kumandanıza ufak bir dokunuş ile güneşli ve güzel bir havada gökyüzünün eşsiz güzelliğine ve temiz doğal bir havaya, yağmurlu & karlı bir havada ise sıcak & konforlu bir mekana sahip olabilmektesiniz.

Erbir Yapı, Hareketli Cam & Çatı Tavan Sistemlerimiz ile 2003 senesinden bugüne yurtiçi & yurtdışı bir çok proje referans uygulaması bulunan firmamız Siz müşterilerimize özel tasarım & çözüm öneri & ürünleri ile hizmet vermektedir.
Referans & müşteri & projelerimizi web sitemizin UYGULAMALARIMIZ  bölümünden detaylı inceleyebilirsiniz…

Hareketli Cam Çatı

Hareketli Cam Tavan

Hareketli Çatı, Hareketli Cam Çatı, Hareketli Tavan, Hareketli Cam Tavan, Hareketli Cam Çatı & Tavan Sistemleri

admin