Şubat 24 2021 0Comment

Açılır Kapanır Çatı

Açılır Kapanır Cam Çatı sistemlerimizde ufak bir dokunuş ile güneşli ve güzel bir havada gökyüzünün eşsiz güzelliğine ve temiz doğal bir havaya, yağmurlu & karlı bir havada ise sıcak & konforlu bir mekana sahip olabilmektesiniz.

SunPrima Açılır Kapanır Cam Çatı Sistemlerimiz mevsimlerden ve her türlü hava & iklim koşullarından bağımsız, işlevsel, huzurlu, konforlu mekanlar yaratır.

Erbir Yapı, Açılır Kapanır Cam Tavan Sistemleri her mekâna uygulanabilen geniş model yelpazesi ve ürünleri ile Size & projenize uygun özel çözümler sunmaktadır.

Açılır Kapanır Çatı
Açılır Kapanır Çatı Sistemleri

Açılır Kapanır Cam Çatı
Açılır Kapanır Tavan

 

 

 

 

 

 

Açılır Kapanır Çatı Sistemimizi basit bir uzaktan kumanda ile yaz & kış çatınızı ihtiyacınıza göre açıp kapatmanızı sağlayabilirsiniz.

Açılır Kapanır Tavan Sistemlerimiz de mekânın üzeri tamamen açılabildiği gibi istediğiniz noktada durdurabilme özelliği ile uzaktan kumanda vasıtası ile çatınızı ihtiyacınız kadar açık yada kapalı olarak da bırakabilirsiniz.

Erbir Yapı SunPrima Açılır Kapanır Çatı Sistemlerimizin seçenekleri;

1-) 6mm. Temperli +12 ( HB ) + ( 4+4 ) Lamine Cam Kaplamalı, Açılır Kapanır Cam Çatı Sistemi
2-) 16mm. Polikarbonat Kaplamalı, Açılır Kapanır Tavan Sistemi

SunPrima Açılır Kapanır Cam Çatı Sistemlerimiz  Konfor Isı Cam ve Temperli + Lamine Cam özelliğinde yüksek nitelikli ve güvenlik özelliğindedir.

Erbir Yapı Açılır Kapanır Cam Çatı Sistemlerimiz camın tüm estetik görüntüsü ile gökyüzü ile bütünleşmesini sağlar.

SunPrima Açılır Kapanır Cam Tavan sistemlerimiz ve açılır kapanır  havuz sistemlerimiz yaşam ve kullanım alanınızı genişleterek 4 mevsim konfor sağlamaktadır.

Kayar Açılır Çatı Sistemleri Fonksiyoneldir. Açılır Kapanır Çatı Sistemlerimiz yaz ve kış aylarında kullanılabilen mekanlar yaratır.

Kayar Cam Çatı Estetiktir ve adeta binanızın en başından beri bir parçasıymış hissi verir.

Kayar Açılır Cam Çatı Sistemleri olumsuz çevre koşullarını yaşam alanınızın dışında tutarken, gün ışığından azami faydalanmanızı, aynı zamanda emniyetinizi ve konforunuzu sağlar.

Motorlu Açılır Kapanır Cam Çatı  – Motorlu Açılır Kapanır Cam Tavan Sistemleri Size mekanlarınızı tüm yıl kullanım imkanı sağlar.

Açılır Kapanır Cam Çatı

Açılır Kapanır Cam Tavan

Açılır Kapanır Çatı Sistemleri

Açılır Kapanır Çatı, Açılır Kapanır Cam Çatı, Kayar Cam Çatı, Açılır Kapanır Cam Çatı & Tavan Sistemleri, Kayar Açılır Cam Çatı

admin

Write a Reply or Comment